W celu dokonania rezerwacji prosimy dzwonić pod wskazane numery telefonów, przesłać faks lub wypełnić formularz kontaktowy.

Tel.: (+48) 33 817 81 50

Tel. kom.: (+48) 888 780 695 / 608 658 048

Prosimy o poprawne wypełnienie danych kontaktowych, które posłużą do weryfikacji wstępnej rezerwacji. Odpowiedzi na zgłoszenie udzielamy w ciągu 24 godzin.

Rezerwacja dokonana za pośrednictwem tego formularza traktowana jest jako nie gwarantowana – przyjazd Gości powinien nastąpić do godziny 18:00, lub w celu zabezpieczenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 50% przewidywanego kosztu pobytu – nie dłużej niż 2 dni po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie zostanie ona anulowana. Zadatki prosimy wpłacać na konto lub kartą kredytową.

Ważne informacje:

  • Zapłata za całość zarezerwowanego pobytu gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem przed rozpoczęciem świadczeń,
  • W przypadku skrócenia pobytu wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.
  • COVID-19: Jeżeli z powodu wprowadzenia nowych obostrzeń, nie będą mieli Państwo możliwości skorzystania z usług naszego hotelu, automatycznie zamieniamy wpłacony zadatek na VOUCHER do wykorzystania w dowolnym terminie – także sezon letni lub zwracamy wpłacony zadatek,
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy następnego dnia o godzinie 11.00,
  • Dzieci do lat 3 w pokoju rodziców nieodpłatnie (bez żadnych świadczeń), na życzenie możemy wstawić łóżeczko (opłata 25 PLN/doba)

Contact Form Demo (#3)